МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
НАЦІОНАЛЬНА МЕТАЛУРГІЙНА АКАДЕМІЯ УКРАЇНИ
КРИВОРІЗЬКИЙ ТЕХНІЧНИЙ КОЛЕДЖ
НАКАЗ
27 квітня 2020 р. № 39 -од
м. Кривий Ріг
Про роботу Криворізького
технічного коледжу НМетАУ
на період карантину
Відповідно до листа МОН від 27.04.2020 № 1/9-224 «Щодо окремих питань діяльності закладів освіти під час карантину», Закону України від 30.03.2020 № 540-ІХ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних економічних гарантій у зв’язку з поширенням респіраторної хвороби COVID-19 спричиненої коронавірусом SARS-COV-2» з внесеними змінами до ст.60 КЗпП України, якими врегульовано запровадження гнучкого режиму робочого часу і дистанційної (надомної) роботи на підприємствах, в установах, організаціях, пункту другого наказу МОН від 16.03.2020 № 406 «Про організаційні заходи для запобігання поширенню корона вірусу COVID-19»
У зв’язку з цим,
НАКАЗУЮ:
- Планування і звітування про виконання роботи педагогічними працівниками здійснювати шляхом складання різних форм документів, передбачених положенням про організацію освітнього процесу та іншими внутрішніми документами коледжу.
- Використовувати індивідуальний робочий план викладача як основний звітний документ про виконання ним навчальної, методичної, організаційної та іншої запланованої роботи згідно з посадовою інструкцією, розподілом педагогічного навантаження, кваліфікаційною категорією.
- Внести зміни до розкладу занять на період карантину.
4.Викладачам коледжу:
- фіксувати в різних доступних формах проведення занять, видачі завдань, консультування, проведення поточного і підсумкового контролю;
- у разі неможливості виконання у повному обсязі аудиторних занять довести до відома студентів інформацію про індивідуальні заняття або консультації тощо;
- додатково визначатися з обсягом навчального матеріалу та довести до студентів критерії оцінювання залежно від виконаної студентом навчальної роботи;
- В умовах дистанційного навчання пам’ятати, що формат лекції не обмежує викладача лише презентацію певного обсягу теоретичного матеріалу і не включає:
– проведення опитування для активування раніше здобутих знань чи отримання зворотнього зв’язку про попереднє опрацювання рекомендованого матеріалу, рівень розуміння поточного матеріалу;
– застосування методів активного навчання, постановки завдань студентам, виконання яких є найкращим підтвердженням проведення заняття та його результативності.
- Доступність викладача для студента, його присутність на віртуальному робочому місці у встановлені години має бути забезпечена.
- Класним керівникам груп:
– провести спільно з викладачами, які працюють в групі, моніторинг дистанційної роботи кожного студента групи;
– створити належну мотивацію до навчання студентів в дистанційній формі,, залучивши підтримку з боку викладачів і батьків студентів.
- Аналогічний підхід використовувати для звітування про виконання педагогічного навантаження працівниками, які працюють за сумісництвом, робота яких оплачується за фактично відпрацьовані години.
- Заповнення журналів груп та іншої документації в паперовій формі буде здійснюватися після завершення обмежувальних заходів.
- Для забезпечення належного контролю за виконанням навчальних планів, педагогічного навантаження викладачів, керівникам структурних підрозділів (заст. директора з НР, навчально-виробничої практики, зав. відділеннями, методисту) проводити моніторинг на платформі Google Classroom фактів проведення занять, видачі завдань, їх перевірки, консультування, проведення поточного і підсумкового контролів.
- Забезпечити оприлюднення цього наказу шляхом розміщення на офіційному веб-сайті коледжу.
12 Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.
Директор коледжу О.І.Китач