Печать

МЕХАНІЧНЕ ВІДДІЛЕННЯ

Опубликовано в Відделення

Надо, нам, механикам, ребята!

Жизнь красивую прожить,

Надо что-то, важное, ребята,

В этой жизни совершить!

 

          Без нас немыслимый полет космический,

          Движенье поезда и корабля,

          Везде так нужен труд наш динамический

          И слухом полнится о нас Земля!

 

Надо, нам, механикам, ребята!

Жизнь красивую прожить,

Надо что-то, важное, ребята,

В этой жизни совершить!

 

           Нам по плечу уже ремонт редуктора,

           Расчет подшипников и передач,

           Под вечер девушке шепну я на ушко,

           Хоть, я в спецовочке, но ты не плачь

 

Надо, нам, механикам, ребята!

Жизнь красивую прожить,

Надо что-то, важное, ребята,

В этой жизни совершить!

 

           А нашим девушкам мы скажем, милые,

           Вы спойте ласково нам о любви,

           С машиной можем мы тягаться силою,

           А вдохновение даете Вы!

 

Надо, нам, механикам, ребята!

Жизнь красивую прожить,

Надо что-то, важное, ребята,

В этой жизни совершить!

 

            Сама собою жизнь ведь не построится,

            Вода под камушек не потечет…

            Мы на достигнутом не остановимся, -

            Девиз механиков – всегда вперед!

 

Надо, нам, механикам, ребята!

Жизнь красивую прожить,

Надо что-то, важное, ребята,

В этой жизни совершить!

 

            А мы работаем, и хоть устали мы,

            Но слухом полнится о нас Земля:

            Хочу похвастаться, хочу представиться,

            Сказать Вам с гордостью: МЕХАНИК  Я!

Гимн механиков (Муз. Шаинского, сл. Харитонова, Бражник)

 

На механічному відділенні навчається 162  студента, як юнаків, так і дівчат за 4-ма спеціальностями: 1.ГАЛУЗЕВЕ МАШИНОБУДУВАННЯ. Спеціалізація: Обслуговування та ремонт обладнання металургійних підприємств. Ця спеціальність готує техніків-механіків по ремонту та підтриманню в працездатному стані машин і агрегатів металургійних підприємств, молодших спеціалістів із комп’ютерного проектування, метрології і стандартизації, наладки, запуску і підготовки виробництва.

2. ПРИКЛАДНА МЕХАНІКА. Спеціалізація: Технічне обслуговування і ремонт устаткування підприємств машинобудування. Готує техніків з експлуатації та ремонту устаткування підприємств машинобудування, автоматизації, механізації, комп’ютерного проектування, метрології і стандартизації, підготовки виробництва.  Після закінчення технікуму фахівці можуть працювати в різних сферах діяльності підприємств машинобудування, як то:  слюсарі, майстри, начальники дільниць, механіки, техніки-конструктори, техніки по підготовці виробництва та ін.

3. ПІДПРИЄМНИЦТВО,ТОРГІВЛЯ ТА БІРЖОВА ДІЯЛЬНІСТЬ. Спеціалізація: Інформаційна діяльність підприємств. Фахівці цієї спеціальності можуть працювати в різних сферах економічної діяльності, в сфері інформаційних технологій, в галузі фізичних наук та техніки, в сфері програмування, біржових фахівців та брокерів із заставних та фінансових операцій.

4.ЕКОНОМІКА.  Спеціалізація: Прикладна статистика. Готує техніків аналітиків   з економічної та соціальної статистики, спеціалістів для роботи в банківській , медичній, юридичній, торговій, автомобільній,  машинобудівній та інших сферах діяльності, фахівців з мориторингу та моделювання, спеціалістів консультантів з ефективності підприємств.

 За спеціальністю  ГАЛУЗЕВЕ МАШИНОБУДУВАННЯ студенти мають можливість навчатися заочно.

         Студенти механічного відділення не тільки опановують знання обраного фаху, а ще й живуть цікавим студентським життям: це участь в художній самодіяльності, перемоги в спортивних змаганнях і конференціях,олімпіадах і конкурсах.

  

 

       На відділенні працює творчий злагоджений високо професіональний  колектив викладачів і класних керівників, які придають максимум зусиль, як у вихованні цілеспрямованої особистості, так і формуванні спеціалістів високого класу. Прививають любов до своєї професії, спорту, Батьківщини. Велика увага приділяється роботі з обдарованою молоддю. Роботу спеціалістів економічних дисциплін очолює кандидат економічних наук , людина творча, розумна, уважна, доброзичлива - Руденко НІНА ІВАНІВНА, а механічних дисциплін – магістр інженерної механіки – Іванова Людмила Володимирівна. Під їх керівництвом студенти неодноразово займали призові місця в конкурсах, міжнародних конференціях, олімпіадах. Ось уже більше двадцяти років очолює механічне відділення людина з великим досвідом роботи – інженер-механік, викладач-методист Бражник Лідія  Афанасіївна. 

   

Серед випускників технікуму немало неординарних, талановитих людей, якими може пишатися не тільки відділення,  навчальний заклад, а і місто та Україна: Барахов Віталій – не тільки гарно малював, але і був капітаном команди КВК відділення, а потім  технікуму. І зараз продовжує проявляти свої таланти на виробництві – він заступник начальника РМЦ-1 по виробництву.  Активні учасники художньо самодіяльності Сергій Клеменков і Петро Масала успішно закінчили Національну металургійну Академію , досягли успіхів в бізнесі. Осипчук Олександр доріс до начальника технічного відділу Аглофабрики. Базидевич Олег – майстер спорту по атлетизму і багаторазовий чемпіон світу по ПАУЄРЛІФТІНГУ. Дмитро Хворостінін неодноразово ставав лауреатом серед механіків АРСЕЛОРМІТАЛ  в конкурсі «ЛУЧШИЙ ПО ПРОФЕССИИ». Олексій Тукало закінчив магістратуру університету і готується вступити до аспірантури.  Позігун Сергій – бригадир слюсарів Арселормітал, Оленка Хіміч виховує двох синів, самі кращі танцюристки,  активні учасниці художньої самодіяльності – Сосновська Оксана (вийшла заміж в Швейцарію), а Ірина Петренко виховує дітей. Можна ще дуже багато називати призвіщ: Яна Роговська, Надія Байдак, Оля Березка, Таня Москаленко, Артем Ликов, Надія Марченко, Сергій та Олександр Савонюки та ін. В усі їх досягнення наш активний творчий спортивний колектив вклав частинку своєї душі і серця. І ким би вони не були, яких висот досягли для нас важливо те, що вони стали нормальними людьми, гарними сім’янинами, уважними, добрими, відповідальними батьками і патріотами своє Батьківщини.

 

Печать

ТЕХНОЛОГІЧНЕ ВІДДІЛЕННЯ

Опубликовано в Відделення

Завідуюча відділенням: Альона Вікторівна Кришталь

Технологічне відділення включає в себе дві спеціальності:

 

102 « Хімія»,спеціалізація : аналітичний контроль якості хімічних сполук.Голова комісії хімічних дисциплін: Марина Володимирівна Веретільник.

162 «Хімічні технології та інженерія», спеціалізація: коксохімічне виробництво.Голова комісії технологічних дисциплін: Галина Федорівна Сімонова

 

 Основними задачами, які планує вирішувати колектив відділення найближчими роками, є підготовка молодих, творчо активних студентів ,орієнтованих на нові освітні технології. На відділенні готують           техників- хіміків-лаборантів та техників – технологів.

На технологічному відділенні , студенти освоюють ефективні методи планування та організації виробництва палива, уловлювання і переробки хімічних продуктів, досліджень в області утилізації відходів коксохімічного виробництва та переробки горючих копалин, вчаться приймати технічні рішення, які забезпечують отримання продукції високої якості. Знання теплових та масообмінних процесів дозволяють нашим випускникам вдосконалювати, управляти технологічними процесами переробки горючих копалин, очистки промислових газів і стічних вод, забезпечувати екологічну безпеку виробництва, розширювати спектр використання відходів виробництва.Також спеціалісти  техніки-хіміки можуть визначати склад речовин,давати висновки за різними видами аналізів,аналізувати мінеральну сировину,природні об,єкти,метали та сплави,органічні речовини.

Технологічне відділення тісно співпрацює з такими підприємствами міста: АМКР,КХВ,молокозаводи,хлібокомбінати,теплоцентралі, Горводоканали,шахти,металургійні підприємства міста.

Техніки -технологи  здатні виконувати зазаначену  професійну роботу і замати такі посади: технік-технолог,апаратник,дозувальник,газівник,контролер ВТК,оператор пульту керування,диспетчер.

 

Технік-хімік-лаборант може займати такі посади: лаборант в

різних галузях промисловості,санепідемстанціях,молокозіводах.Технік –хімік на ахтах,хімічному виробництві,гірничо-збагачувальні комбінати,металургійні виробництва).