Печать

Літературний вечір-зустріч

Опубликовано в НОВИНИ

Чарівному світу поезії був присвячений і літературний вечір-зустріч  «На струнах серця,натхнення, любові…», розроблений та проведений  працівниками бібліотеки у співдружності з шанувальниками поетичного слова.

Уже стало традицією,  що під час підготовки заходів, працівники бібліотеки  проводять тематичні вибіркові опитування серед студентів та викладачів і співробітників технікуму.

Цей  літературний вечір не став винятком.  На питання, пов’язані з поезією, відповідали 71 респондент, з яких 65 – студенти. 53 відповідаючих (майже 75%),  заявили про своє позитивне ставлення до поезії 12 з відповідаючих - абсолютно байдужі до віршів.  А трьом (трохи більше 4%), вірші категорично не подобаються.

Таким чином, можна вважати, що прихильники поезії у нас переважають.

 Сам же літературний вечір зібрав того дня у читальній залі бібліотеки понад 90 глядачів. Спочатку,  у виконанні шанувальників поезії лунали вірші визнаних майстрів поетичного слова: Едуарда Асадова,  Василя Симоненка, Володимира Маяковського, Омара Хайамя, Володимира Сосюри.

Потім  слухачі мали змогу послухати поетичні твори в авторському виконанні. Серед виступаючих були як викладачі (Бражнік Л.А., Коренюк Н.М., Криволевич І.А.), так і студенти (Пуріч А. (ПС 15 1/9), Маркуш Я.(ІДП 16 1/9), Борозинець А. (АК 15 1/9)). Своєю першою поетичною спробою поділився зі слухачами Перемєна Дмитро (ІДП 16 1/9). Дещо незвично для слухачів звучали хокку Валерія Назарчука (КВ 14 1/9).
Завершила авторські виступи музичним виконанням власних віршів-пісень бібліотекар Козлова Л.А.

 За відгуками глядачів літературний вечір став «відпочинком для Душі» і ще раз нагадав, що Світ Поезії  не має кінця.

Перейдіть за посилянням для перегляду фото 

 • Чому саме цей навчальний заклад ? +

  Тому що ми навчаємо провідним спеціальностям нашого міста вже понад 52 роки !
 • Чи працевлаштомуємо ми ? +

  Так ми гарантуємо працевлаштування кожному нашому випускнику!
 • Чому саме цей навчальний заклад 3? +

  Чому саме цей навчальний заклад 3
 • Чому саме цей навчальний заклад 4? +

  Чому саме цей навчальний заклад 4
 • Чому саме цей навчальний заклад 1? +

  Чому саме цей навчальний заклад 5
 • 1