Печать

Благодійна акція аутизм-це бути іншим

Опубликовано в НОВИНИ

25 березня 2018 року напередодні Всесвітнього дня поширення інформації про проблеми аутизму в Криворізькому технічному коледжі НМетАУ відбулася акція «Аутизм –це бути іншим, а не бути чужим».

 

Ініціатором проекту були студенти групи ХКУ-15 1/9 Володимир Віждов   та заступник директора з ВР Коренюк Наталя Миколаївна і їх підтримала студентська рада коледжу.

За тиждень до заходу у всіх навчальних групах була проведена виховна година на тему : «Діти –аутисти. Які вони?». Потрібно зауважити, що підготовити і провели цей урок самі студенти. Потім бажаючі взяти участь в акції створили ініціативну групу.

 З учасниками була проведена підготовча робота психологом Олійник Оксаною Іванівною.

І ось зустріч студентів із ГО «Асоціація допомоги людям з розладами спектру аутизму-КР» відбулася. Це було настільки веселе, дружнє і захоплююче дійство, що ніхто не був осторонь, усі були однією дружною командою: діти, їх батьки і студенти.

Діти з особливими проблемами, як їх прийнято називати у суспільстві, у цьому гамірному товаристві абсолютно нічим не відрізнялись, їм було комфортно зі студентами і ,звичайно, вони відчували надійну підтримку люблячих їх  батьків.

Від такої зустрічі виграли всі: діти із проблемами аутизму мали контакт із трішки старшими за себе, у батьків були щасливі обличчя, а студенти стали ще на крок терплячішими, людянішими і милосерднішими…

 

 • Чому саме цей навчальний заклад ? +

  Тому що ми навчаємо провідним спеціальностям нашого міста вже понад 52 роки !
 • Чи працевлаштомуємо ми ? +

  Так ми гарантуємо працевлаштування кожному нашому випускнику!
 • Чому саме цей навчальний заклад 3? +

  Чому саме цей навчальний заклад 3
 • Чому саме цей навчальний заклад 4? +

  Чому саме цей навчальний заклад 4
 • Чому саме цей навчальний заклад 1? +

  Чому саме цей навчальний заклад 5
 • 1