Печать

Найпоширеніша у світі гра зі словами

Опубликовано в НОВИНИ

Найпоширеніша у світі гра зі словами.

Достеменно невідомо, коли  з’явився  у світі перший кросворд, але його «прадавній предок» був знайдений на колоні під час  розкопок у знаменитих Помпеях.
Кросворд, до якого звикли ми, з'явився близько (а може - більше) століття тому. Версії його виникнення суперечливі. А право називатися батьківщиною кросворду оскаржують нині - Великобританія, США та Південно-Африканська Республіка.
З 21 по 28 вересня бібліотека запропонувала всім студентам, викладачам та співробітникам коледжу прийняти участь у грі «Розгадай кросворд».

Оскільки захід проводився до Всеукраїнського дня бібліотек, тема кросворду(51слово) була книжково-бібліотечною.
Виявили бажання грати 39 студентів (з І по IV курс) та 6 викладачів. На жаль, терпіння та прагнення до перемоги вистачило у 23-х учасників (21 студент та 2 викладача).
У вівторок, 3 жовтня, на великій перерві, у читальній залі бібліотеки відбувся розіграш призів, які були придбані профкомом студентів (на чолі з Коренюк Н.М.) та профкомом співробітників (на чолі з Ястрєбковою Ю.В.)

  

За рішенням журі, у ролі якого виступали наші спонсори, заохочувальні солодко-усмішкові призи отримали  гравці          МЕЛЬНИК ДМИТРО (АТВ 14 1/9), СЛАВ’ЯНОВ ОЛЕКСІЙ (АТВ 17 1/9); СТРЄЛЬНІКОВ ОЛЕКСАНДР(АТВ 17 1/9); ТУЗИНА МАРІЯ (ПС171/9). Спеціальний  солодко-надихаючий приз вручено МАНЗЮКу АРТЕМУ()ХКУ 15 1/9.

 

У номінації «ДО ПЕРЕМОГИ НЕ ХВАТИЛО ОДНОГО СЛОВА» (розгадали вірно  50 слів кросворду),перемогли   ГОЛОВКО ОЛЕНА (АК 14 1/9); ДУБІНА АНАСТАСІЯ (КВ 17 1/9);
ЖУРКІНА АЛІНА (АК 16 1/9); ЛОБАНОВ ВОЛОДИМИР ( ІДП 16 1/9); ЩЕРБІНА МАРІЯ (АК 14 1/9). Переможцями, що розгадали всі слова кросворду, стали 12 гравців. 2 викладача:

ПУГАЧ ОЛЬГА ГРИГОРІВНА;
 ЮРАС ОЛЕНА БОГДАНІВНА,

та 10 студентів

БЕЛЬЧЕНКО МАРИНА
ВАЩЕНКО ДІАНА
ГОЛОТВІН МАКСИМ
ГОРОВИЙ АНТОН
ГОРПІНІЧ КАТЕРИНА
КОРОЛЕНКО ПОЛІНА
ЛЕСИК АЛЬОНА
ЛУКАШЕНКО АНДРІЙ
МІЩУК ОЛЬГА
ШКОЛЯР ВОЛОДИМИР

«Я завжди захоплююсь людьми, які хочуть більше знати!» - звернувся до учасників заступник директора з навчальної роботи – ПУГАЧ ГРИГОРІЙ СЕМЕНОВИЧ. Він привітав переможців  і побажав їм в подальшому не втрачати інтересу до знань.

 

 • Чому саме цей навчальний заклад ? +

  Тому що ми навчаємо провідним спеціальностям нашого міста вже понад 52 роки !
 • Чи працевлаштомуємо ми ? +

  Так ми гарантуємо працевлаштування кожному нашому випускнику!
 • Чому саме цей навчальний заклад 3? +

  Чому саме цей навчальний заклад 3
 • Чому саме цей навчальний заклад 4? +

  Чому саме цей навчальний заклад 4
 • Чому саме цей навчальний заклад 1? +

  Чому саме цей навчальний заклад 5
 • 1