Шановні студенти та батьки!

Відокремлений структурний підрозділ «Криворізький технічний фаховий коледж Державного університету економіки і технологій», керуючись ч. 7 ст. 73 Закону України «Про фахову передвищу освіту», яка встановлює, що заклад фахової передвищої освіти має право змінювати плату за навчання не більше одного разу на рік і не більш як на офіційно визначений рівень інфляції за попередній календарний рік, взявши за основу офіційно визначений Державною службою статистики України рівня інфляції за 2023 рік, що дорівнює 5.1 %, повідомляє про збільшення вартості навчання у 2024-2025 навчальному році для здобувачів фахової передвищої освіти, які навчаються за рахунок коштів фізичних (юридичних) осіб на денній та/або заочній формі навчання.

Збільшення розміру плати за навчання проведено в межах офіційно визначеного Державною службою статистики України рівня інфляції за 2023 рік та дорівнює: для денної форми навчання – 5.1%; для заочної форми навчання – 5.1%.

Просимо осіб, з якими укладено договори про надання освітніх послуг (контракт), прийти до відділу кадрів (другий поверх, кабінет №236, м. Кривий Ріг, вул. Степана Тільги, 40) для укладання додаткової угоди до договору про надання освітніх послуг (контракту). При собі мати паспорт та РНОКПП (ідентифікаційний код). Режим роботи кабінету відділу кадрів: з понеділка по п’ятницю: з 9:00 до 15:00; обідня перерва з 12:00 до 12:30.

У разі неможливості прибути до відділу кадрів у зазначений період часу Ви можете узгодити через класних керівників інший час або спосіб укладання додаткової угоди.

З наказом про індексацію оплати за навчання від 24.06.2024 р. № 24-од Ви можете ознайомитися на офіційному сайті коледжу.

 

Повідомлення про індексацію